Darmowa dostawa od 250zł

Odstąpienie od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

Niniejszy rozdział dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci.

1. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia produktu, stosowne oświadczenie w jakiejkolwiek formie. Prosimy wysłać oświadczenie na adres Kotki Motki Katarzyna Jucha ul. Chorzowska 7a 40-121 Katowice, adres email: biuro@kotkimotki.pl.
2. Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru, postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w punkcie 1 niniejszego rozdziału.
3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Kotki Motki Katarzyna Jucha ul. Chorzowska 7a 40-121 Katowice
4. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Konsumenta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy.
5. Konsument ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

6. Konsument korzystający z prawa do odstąpienia od umowy oraz w przypadku reklamacji całości lub części zamówienia pokrywa bezpośrednie koszty wysyłki zwrotnej do Sklepu Internetowego.

7. Przedsiębiorcy na prawach konsumenta (PPK) przysługuje zwrot towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania, bez podania przyczyny zwrotu, składając stosowne oświadczenie w jakiejkolwiek formie. Prosimy wysłać oświadczenie na adres Kotki Motki Katarzyna Jucha ul. Chorzowska 7a 40-121 Katowice, adres email: biuro@kotkimotki.pl.

8. PPK wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru, postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w punkcie 7, niniejszego rozdziału.

9. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Kotki Motki Katarzyna Jucha ul. Chorzowska 7a 40-121 Katowice
10. W przypadku odstąpienia PPK od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia PPK. Zwrot nastąpi na wskazany przez PPK rachunek bankowy.
11. PPK ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

12. PPK korzystający z prawa do odstąpienia od umowy oraz w przypadku reklamacji całości lub części zamówienia pokrywa bezpośrednie koszty wysyłki zwrotnej do Sklepu Internetowego.

13. W przypadku zwrotu części zamówienia Przedsiębiorca nie zwraca Klientowi poniesionych kosztów wysyłki, które są niezależne od ilości zamawianego towaru.

14. Zwracany towar nie może być uszkodzony oraz nosić śladów użytkowania poza wynikającymi np. z konieczności przymierzenia lub innego sprawdzenia towaru.

15. Jeśli kupujący wybrał inny sposób dostarczenia towaru niż najtańszy oferowany przez sprzedawcę, to przedsiębiorca zwraca koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduję się:

odstapienie od umowy

Scroll To Top
Close
Close

Shopping Cart

Close

Shopping cart is empty!

Continue Shopping